link-green-125
gert

Gert van der Pligt

ALGEMEEN DIRECTEUR

+31 (0)6 12 59 81 32
Gert@PligtProfessionals.nl

Arjan

Arjan van der Pligt

OPERATIONEEL DIRECTEUR

+31 (0)6 30 70 34 46
Arjan@PligtProfessionals.nl

Gerard Hoogenraad website

Gerard Hoogenraad

SALESMANAGER

+31 (0)6 18 41 93 71
GerardH@PligtProfessionals.nl

Benjamine Cancedda website

Benjamine Cancedda

ACCOUNTMANAGER

+31 (0)6 41 77 17 82
Benjamine@PligtProfessionals.nl

David-Jan Vedder website

David-Jan Vedder

ACCOUNTMANAGER

+31 (0)6 28 92 92 89
DavidJan@PligtProfessionals.nl

Nico Weerheim website

Nico Weerheim

ADMINISTRATIE SALES

+31 (0)6 41 57 42 35
Nico@PligtProfessionals.nl

Brenda Hanemaaijer website

Brenda Hanemaaijer

MARKETING

+31 (0)6 23 92 16 69
Marketing@PligtProfessionals.nl

Annemieke Veldhuizen website

Annemieke Veldhuizen

DIRECTIESECRETARESSE

+31 (0)6 42 84 28 43
Annemieke@PligtProfessionals.nl

Carla Planken website

Carla Planken

VERKOOP BINNENDIENST

+31 (0)186 60 12 63
Sales@PligtProfessionals.nl

Nico Weerheim website

Nico Weerheim

ADMINISTRATIE SALES

+31 (0)6 41 57 42 35
Nico@PligtProfessionals.nl

wennie-francke

Wennie Francke

ADMINISTRATIE
Tom van Dijk website

Tom van Dijk

PLANNING – LOGISTIEK

+31 (0)186 60 12 63
Sales@PligtProfessionals.nl

alexander-vlasblom

Alexander Vlasblom

VESTIGINGSMANAGER HEINENOORD

+31 06 36 53 32 17
BLHNN@PligtProfessionals.nl

sjoerd-vd-stap

Sjoerd van der Stap

VESTIGINGSMANAGER MAASDIJK

+31 (0)6 10 14 07 98
Sjoerd@PligtProfessionals.nl

gerard-vd-assem

Gerard van den Assem

PRODUCTIEMANAGER VESTIGING HEENWEG

+31 (0)6 18 03 44 32
Gerard@PligtProfessionals.nl

gert-jan-van-der-pligt

Gert-Jan van der Pligt

MANAGER LOGISTIEK

+31 (0)6 17 07 84 73
Gert-Jan@PligtProfessionals.nl

link-orange-125
link-white-63

VESTIGING HEINENOORD
Gorzenweg 6E
3274 LL Heinenoord

+31 (0)186 60 12 63
info@PligtProfessionals.nl

VESTIGING MAASDIJK
Maasdijk 91
2691 PC ‘s-Gravenzande

+31 (0)186 60 12 63
info@PligtProfessionals.nl

VESTIGING HEENWEG
Maasdijk 101B
2691 PC ‘s-Gravenzande

+31 (0)186 60 12 63
info@PligtProfessionals.nl

link-white-63